Skončil Pony-games cup 2017

Včera proběhlo Finále PGC, které ukončilo letošní seriál. Stejně jako loni se uskutečnilo na zduchovickém kolbišti, které prošlo velkou rekonstrukcí a má nyní až 110m na délku, což je již úctihodný rozměr pg hřiště. Týmy tak měly možnost závodit ve skvělých podmínkách a navíc pod dohledem mezinárodního rozhodčího Pierre-Luc Portrona, který zaručoval bezchybný průběh turnajů. Finálovým bojům navíc předcházelo pondělní 8. kolo PGC a nedělní trénink s druhým z francouzských pg specialistů, s Arnaud Ribaultem.

Po všechny tři dny přálo jezdcům počasí a turnaje probíhaly ve skvělé atmosféře. Zejména ve druhém finálovém kole byly bodové rozdíly mezi týmy minimální, a tak to byla napínavá podívaná až do samého konce. V kategorii U12 zvítězil nakonec tým Stáje NaPoli, který se též umístil na 1. místě v žebříčku, do kterého týmy sbíraly body v rámci všech osmi kolo. Mezi dětmi do 14 let se nejlépe dařilo dvojici B. Přadková a D. Skřídlovský a gratulace za vítězství v žebříčku si zasloužila dvojice T Valštýnová a L. Ondřejová. V kategorii do 18 let bral zlato i vítězství v žebříčku tým JK Trojanovice.

Videa z finálových kol i rozhovor s francouzskými rozhodčími a A. Maškovou naleznete zde: http://www.jezdci.cz/clanky/Video-zaznam-finale-Pony-games-Cupu-2017/

Výsledky:

U12 Týmy:

1. Stáj NaPoli (49 bodů)

2. JK Trojanovice (42 bodů)

3. JK Rpety (41 bodů)

U14 Dvojice:

1. Barbora Přadková a David Skřídlovský (JK Trojanovice) (100 bodů)

2. Tereza Valštýnová a Lenka Ondřejová (JK Trojanovice) (99 bodů)

3. Marcela Bělohlávková a Magdaléna Boučková (JK Rpety) (97 bodů)

4. Eliška Janderová a Sára Hrkalová (JK Rpety) (78 bodů)

5. Veronika Honcová a Lucie Kacovská (Růžoví Panteři) (56,5 bodů)

6. Kristýna Muchová + Michaela Šuranová (Stáj NaPoli) (35,5 bodů)

U18 Týmy:

1. JK Trojanovice (53 bodů)

2. JK NaPoli (51 bodů)

3. Team Picotin (Francie, 46 bodů) – m.s.

IMG_1830

IMG_1547

IMG_2103

Více fotografií naleznete na našem facebookovém profilu Pony-games CZ :-)