Výsledky 2015

Turnaj Trojanovice (30.12.2015)

Hry :  Slalom, Dva hrnečky, Karton, Dvě vlajky, Pět vlajek, Pošťák

Začínající:

1. Hřebčín HF Životice u NJ
2. Hřebčín HF Velké Hoštice
3. Spolek chovatelů koní NJ a Pony klub Kobeřice
4. JK Valašsko
5. sloučení Pony klub Kobeřice + JK Lensedly a Trojanovice Team II

Pokročilí
1. Trojanovice Team
2. sloučení Pony klub Kobeřice +Hřebčín HF Kravaře

 

Turnaj Zduchovice (5.12. 2015)

Hry :  Slalom, Dva hrnečky, Karton, Dvě vlajky, Pět vlajek, Pošťák

1.turnaj

1. Trojanovice  (Vyvialová, Blechová, Kopřivová,Bečková)

2. Rpety (Binko, Peterková, Janderová, Hrkalová, Říhová)

3. Mělník + Trojanovice ( Jílková, Šmerhovská, Prušáková, Přadková)

4. Heroutice (Tichá, Viačková, Matoušová, Králová)

2. turnaj

1. Trojanovice + Lensedly ( Zerzoňová, Předková, Honcová, Kalcovská)

2. Heroutice ( Tichá, Pánková, Viačková, Králová)

3. Radčice + Plzeň (Jílková, Nosková, Schmiedhoberová, Urbanová)

 

Turnaj Mělník (27.9.2015)

Hry :  Slalom, Dva hrnečky, Míček a kužel, Karton, Dvě vlajky, Pět vlajek, Pošťák

1.m. Fialoví (A. Šmerhovská, E. Štveráková, V. Beníšková, K. Prušáková)

2.m. Tyrkysoví (T. Peterková, A. Říhová, N.Vodňanská, T. Jelínková, L. Kynychová)

3.m. Bílí (D. Binko, E. Janderová, J. Sloupenská, M. Žofková, J. Vodňanský)

 

Turnaj Mělník (4.7.2015)

Hry :  Slalom, Dva hrnečky, Míček a kužel, Karton, Dvě vlajky, Pět vlajek

1. turnaj:

1.m Stáj Slatina (Nela Vítová – Dante + Eliška Marcinková – Tory)

2.m. JK Rpety (Antonie Říhová – Fafunda + Sára Hrkalová – Gárka)

2. turnaj

1.m.JK Rpety (Dominik Binko – Franek + Tereza Peterková – Lily)

2.m. JK Mělník (Veronika Beníšková – Corint + Eliška Štveráková – Athos)

3.m. Stáj Slatina ( Anna Křepelová – Dante + Jana Peterová – Tora)

3. turnaj

1.m. JK Mělník (Anna Šmerhovská – Jitřenka + Sára Hrkalová – Gárka)

2.m. Stáj Slatina (Veronika Nejmanová – Dante + Šimon Kosina – Tory)

3.m. Stáj NaPoli (Tereza Jelínková – Tonda + Diana Vosecká – Oskar)

 

Turnaj Bělčice (27.6.2015)

Hry : Slalom, Dva hrnečky, Provaz, Karton, Pošťák, Pět vlajek

1.m. JK Rpety

2.m. JK Mělník

3.m. JK Zofi I.

4.m. JK Zofi II.

Turnaj Mělník (20.6.2015)

Hry :  Slalom, Dva hrnečky, Míček a kužel, Karton, Pošťák, Pět vlajek

1.m. Fialky z JK Mělník (Verča Beníšková + Kája Prušáková)

2.m. Nebeští jezdci (Terka Peterková + Sára Hrkalová)

3. Domča  a Tonča (Dominik Binko + Tonička Říhová)

4.m. Myšky (Eliška Štveráková + Anička Šmerhovská)

Turnaj Tachov (16.5.2015)

Hry :  Slalom, Dva hrnečky, Dvě vlajky , Karton, Pošťák, Pět vlajek

dvoučlenné týmy: 1.m. Lada Pechouckova- Pepicek a Buchtova- Santi

čtyřčlenné týmy:  Slailli,Soptík,Santy a Simona.Jezdkyně Péťa Krebsová Natálka Hrušková Eli Dorotová a Kačka Kolísková

Turnaj MĚLNÍK (1.5.2015)

Hry :  Slalom, Dva hrnečky, Míček a kužel, Karton, Pošťák, Pět vlajek

1. turnaj :

1. místo Fialky z JK Mělník (Verča Beníšková + Kája Prušáková)

2. místo Modrásci (Eliška Žáková + Veronka Nejmanová)

3. místo Kopretiny (Viktorie Žukovská + Adéla Náměstková)

2. turnaj :

1. místo Poňáci (Anežka Zoubková + Šimon Kosina)

2. místo Smažáci (Žaneta Tvrdíková + Adriana Toušková)

3. místo Nebeští jezdci (Tereza Peterková + Sára Hrkalová)

3. turnaj :

1. místo Motýlci (Adéla Semencová + Anna Křepelová)

2. místo – ex equo Nebeští jezdci (Tereza Peterková a Antonie Říhová), Jitrnice (Žaneta Tvrdíková a Adriana Toušková)

 

Ukázkový turnaj MARTINICE (19.4.2015)

Hry : Slalom, Dva hrnečky, Provaz, Karton, Pošťák, Pět vlajek

1. místo tým JK Rpety (Terka Peterková + Dominik Binko)

2. místo tým JK Mělník (Verča Beníšková + Kája Prušáková)

3. místo tým Equine-Hoffmeister (Magda Heldová + Izabela Heldová)

 

 

TURNAJ MĚLNÍK (5.4.2015)

Hry : Slalom, Dva hrnečky, Provaz, Karton, Pošťák, Pět vlajek

1. místo tým JK Rpety (Terka Peterková + Dominik Binko)

2. místo tým JK Mělník (Verča Beníšková + Kája Prušáková)

3. místo tým Rpety + Mělník (Tonička Říhová + Terezka Tothová)

Leave a Reply

Nejlepší kloubní výživa pro klouby a chrupavky