Výsledky 2018

30.6. MĚLNÍK (PGC 2018)

U 12 (dvojice)

1. Eliška Havlůjová + Vanesa Voborová (Farma Baštěk)

2. Julie Kroupová + Anna Kaucká (Farma Baštěk)

3. Antonie Říhová + Kateřina Psohlavcová (Stáj NaPoli)

U 14 (dvojice)

1. Sára Hrkalová + Marcela Bělohlávková (JK Rpety)

2. Claire Pasquier + Marie Liptáková (JK Rpety)

3. Linda Kynychová + Vojtěch Psohlavec (Stáj NaPoli)

4. Alexandra Typoltová + Vendula Křížová (Hůrecko)

U 18 (dvojice)

1. Karolína Vikusová + Magdalena Boučková (JK Rpety)

2. Vendula Křížová + Kristýna Muchová (Hůrecko)

3. Marie Liptáková + Michaela Šuranová (Hůrecko)

U 14 (týmy)

1. JK Rpety

2. Stáj NaPoli

3. Farma Baštěk

el. Stáj Hůrecko

PG – přípravka U 10

1. Farma Baštěk

2. Stáj NaPoli 1

3. Stáj NaPoli 2

4. Stáj NaPoli 3

 

2.6. MARTINICE (PGC 2018)

U 12 (dvojice)

1. Eliška Havlůjová + Vanesa Voborová (Farma Baštěk)

2. Vendula Rárová + Tereza Valštýnová (JK Trojanovice)

3. Antonie Říhová + Kristýna Brychtová (Stáj NaPoli)

4. Julie Kroupová + Anna Kaucká (Farma Baštěk)

5. Kateřina Psohlavcová + Rozálie Pečenková (Stáj NaPoli)

6. Alexandra Typoltová + Michaela Šuranová (Hůrecko)

U 14 (dvojice)

1. Sára Hrkalová + Marcela Bělohlávková (JK Rpety)

2.  Kristýna Zemanová + Kristýna Pšenicová (JK Trojanovice)

3. Linda Kynychová + Vojtěch Psohlavec (Stáj NaPoli)

4. Claire Pasquier + Marie Liptáková (JK Rpety)

5. Bára Vrbová + Karolína Machová (Stáj NaPoli)

U 18 (dvojice)

1. Karolína Vikusová + Magdalena Boučková (JK Rpety)

2. M. Brandner + E. Huthmayer (Rakousko)

3. L. Mayer + M. Hofer (Rakousko)

el. Vendula Křížová + Kristýna Muchová (Hůrecko)

el. Tereza Vyvialová + Karolína Blechová (JK Trojanovice)

U 12 (týmy)

1. Rakousko (Daneder)

2. JK Trojanovice

3. Farma Baštěk

U 14 (týmy)

1. Rakousko (Daneder 1)

2. Rakousko (Daneder 2)

3. JK Rpety

4. Stáj Napoli

5. JK Trojanovice

PG-přípravka

1. Farma Baštěk

2. JK Trojanovice 1

3. JK Rpety

4. Stáj Napoli

5. JK Trojanovice 2

m.s. JS Equitana

PG ze země

1. Farma Baštěk

2. Hůrecko

3. JK Trojanovice 1

4. Stáj NaPoli 1

5. Stáj NaPoli 2

6. JK Rpety 1

7. JK Rpety 2

8. JK Trojanovice 2

9. JK Rpety 3

10. Stáj NaPoli 3

 

8.5. TROJANOVICE (PGC 2018)

U 12 (dvojice)

1. Vendula Rárová + Tereza Valštýnová (JK Trojanovice)

2. Sokalska + Flis (Polsko)

3. Antonie Říhová + Kateřina Psohlavcová (Stáj NaPoli)

4. Klára Mošťková + Sofie Urbanová (Stáj Phar Lap)

U 14 (dvojice)

1. Sára Hrkalová + Marcela Bělohlávková (JK Rpety)

2. Nikola Skrochová + Kateřina Kamradová (Ponyklub Kobeřice)

3. Kristýna Zemanová + Kristýna Pšenicová (JK Trojanovice)

4. Linda Kynychová + Vojtěch Psohlavec (Stáj NaPoli)

5. Claire Pasquier + Marie Liptáková (JK Rpety)

6. Ciesla + Dubiel (Polsko)

U 18 (dvojice)

1. Natálie Bečková + Gabriela Kopřivová (Stáj Phar Lap)

2. Karolína Blechová + Tereza Vyvialová (JK Trojanovice)

3. Sebastian Švančar + Matěj Kubný (Ponyklub Kobeřice)

4. Karolína Vikusová + Magdalena Boučková (JK Rpety)

U 12 (týmy)

1. Polsko

2. JK Trojanovice

3. Stáj Phar Lap

U 14 (týmy)

1. JK Rpety

2. JK Trojanovice + Ponyklub Kobeřice

3. Stáj NaPoli

4. Polsko

PG – přípravka

1. JK Trojanovice 1

2. JK Trojanovice 2

3. Stáj Phar Lap

 

8.4. NAŠIMĚŘICE (PGC 2018)

U 12 (dvojice)

1. Vendula Rárová + Tereza Valštýnová (JK Trojanovice)

2. Antonie Říhová + Kristýna Brychtová (Stáj NaPoli)

3. Petra Chaloupková + Bohdana Moučková (TJJ Lucky Drásov) 

4. Kateřina Psohlavcová + Rozmarie Pečenková (Stáj NaPoli)

5. Nikita Kovářová + Nikola Lundová (TJJ Lucky Drásov)

U 14 (dvojice)

1. Nikola Skrochová + Kateřina Kamradová (Ponyklub Kobeřice)

2. Marcela Bělohlávková + Sára Hrkalová (JK Rpety)

3 Linda Kynychová + Vojtěch Psohlavec (Stáj NaPoli)

4. Claire Pasquier + Marie Liptáková (JK Rpety)

5. Kristýna Zemanová + Kristýna Pšenicová (JK Trojanovice)

U 18 (dvojice)

1. Karolína Vikusová + Magdalena Boučková (JK Rpety)

2. Tereza Vyvialová +  Anežka Svobodová (JK Trojanovice)

3. Tereza Viktorínová + Klára Kotolová (TJJ Lucky Drásov)

U 12 (týmy)

1. JK Trojanovice

2. TJJ Lucky Drásov 1

3. TJJ Lucky Drásov 2

U 14 (týmy)

1. JK Rpety

2. Stáj NaPoli

3. Ponyklub Kobeřice + JK Trojanovice

PG – přípravka

1. JK Trojanovice

2. TJJ Lucky Drásov 1

3. TJJ Lucky Drásov 2

Leave a Reply