Výsledky 2017

15.8. Zduchovice ( Finále PGC)

U12 Týmy:

1. Stáj NaPoli (49 bodů)

2. JK Trojanovice (42 bodů)

3. JK Rpety (41 bodů)

U14 Dvojice:

1. Barbora Přadková a David Skřídlovský (JK Trojanovice) (100 bodů)

2. Tereza Valštýnová a Lenka Ondřejová (JK Trojanovice) (99 bodů)

3. Marcela Bělohlávková a Magdaléna Boučková (JK Rpety) (97 bodů)

4. Eliška Janderová a Sára Hrkalová (JK Rpety) (78 bodů)

5. Veronika Honcová a Lucie Kacovská (Růžoví Panteři) (56,5 bodů)

6. Kristýna Muchová + Michaela Šuranová (Stáj NaPoli) (35,5 bodů)

U18 Týmy:

1. JK Trojanovice (53 bodů)

2. JK NaPoli (51 bodů)

3. Team Picotin (Francie, 46 bodů) – m.s.

14.8. Zduchovice (8. kolo PGC)

U12 Týmy

1. Stáj NaPoli

2. JK Trojanovice

3. JK Rpety

U14 Dvojice

1. Lenka Ondřejová + Tereza Valštýnová (JK Trojanovice)

2.  Barbora Přadková + David Skřídlovský (JK Trojanovice)

3. Marcela Bělohlávková + Magdaléna Boučková (JK Rpety)

4.  Eliška Janderová + Sára Hrkalová (JK Rpety)

5. Michaela Šuranová + Kristýna Muchová (Wild Horses)

U18 Týmy

1. JK Trojanovice

2. Team Picotin (Francie)

3. Stáj Napoli

5.8. Olomouc (7. kolo PGC)

U12 Týmy

1. JK Trojanovice 2

2. JK Trojanovice 1

3. JK Rpety

U14 Dvojice

1. Lenka Ondřejová + Tereza Valštýnová (JK Trojanovice)

2. Marcela Bělohlávková + Magdaléna Boučková (JK Rpety)

3. Gabriela Kopřivová + Natálie Bečková (JK Trojanovice)

4. Viktorie Zerzoňová + Sofie Valčíková (JK Trojanovice)

5. Barbora Přadková + David Skřídlovský (JK Trojanovice)

6. Eliška Janderová + Sára Hrkalová (JK Rpety)

1.7. Mělník (6. kolo PGC)

U12 Týmy

1. Stáj NaPoli

2. JK Rpety

3. Farma Baštěk

4. Wild Horses

U14 (Dvojice)

1. Marcela Bělohlávková + Magdaléna Boučková (JK Rpety)

2. Eliška Janderová + Sára Hrkalová (JK Rpety)

3. Antonie Říhová + Vojtěch Psohlavec (Stáj NaPoli)

4. Michaela Šuranová + Kristýna Muchová (Wild Horses)

U18 (Týmy)

1. Stáj NaPoli

2. JK Mělník

3. Farma Baštěk

17.6. Židovice (5. kolo PGC)

U12 Týmy

1. JK Rpety

2. Stáj NaPoli

3. Wild Horses

U14 (Dvojice)

1. Magdaléna Boučková + Marcela Bělohlávková (JK Rpety)

2. Tereza Jelínková + Anežka Svobodová (Stáj NaPoli)

3. Antonie Říhová + Lukáš Holub (Rpety – NaPoli)

4. Eliška Janderová + Sára Hrkalová (JK Rpety)

5. Michaela Šuranová + Kristýna Muchová (Wild Horses)

6. Anežka Němcová + Tereza Štěpánová (Wild Horses)

U18 (Týmy)

1. JK Rpety (m.s.)

2. Stáj NaPoli

10.6. Trojanovice (4. kolo PGC)

U12 Týmy

1. JK Trojanovice A (m.s.)

2. Polsko

3. Trojanovice B

U14 Dvojice

1.Lenka Ondřejová + Tereza Valštýnová (JK Trojanovice)

2. Nina Sokalska + Julie Gronska (Polsko)

3. Barbora Přadková + David Skřídlovský (JK Trojanovice)

4. Nikol Skrochová + Kateřina  Kamrádová (Pony klub Kobeřice)

5. Claire Pasquier + Lukáš Holub (JK Rpety)

6. Vendula Rárová + Natálie Rárová (JK Trojanovice)

7. Otylia Barczyk + Natalia Brachmanska (Polsko)

8. Magdaléna Boučková + Marcela Bělohlávková (JK Rpety)

9. Klára Mošťková + Eliška Rojíčková (JK Trojanovice)

U18 Týmy

1. Trojanovice A

2. Trojanovice B

3. Polsko

4. JK Rpety

27.5. Pardubice (3. kolo PGC)

U12 Týmy 

1. JK Trojanovice 1

2. JK Rpety

3. Stáj NaPoli

4. Wild horse

U14 Dvojice

1. Viktorie Zerzoňová + Sofie Valčíková (JK Trojanovice)

2. Sára Hrkalová + Eliška Janderová (JK Rpety)

3. Lucie Kalcovská + Veronika Honcová (Růžoví panteři)

4. Lenka Ondřejová + Tereza Valštýnová (JK Trojanovice)

5. Barbora Přadková + David Skřídlovský (JK Trojanovice)

6. Linda Kynychová + Karolína Machová (Stáj NaPoli)

7. Magdaléna Boučková + Marcela Bělohlávková (JK Rpety)

8. Antonie Říhová + Markéta Žofková (Stáj NaPoli)

9. Krystýna Muchová + Michaela Šuranová (Wild Horse)

10. Anežka Němcová + Tereza Štěpánová (Wild Horse)

11. Veronika Lindauerová + Alexandra Typoltová (Wild Horse)

el. Gabriela Kopřivová + Natálie Bečková (JK Trojanovice)

U18 Týmy

1. JK Trojanovice

2. Stáj NaPoli

30.4. Plzeň (2. kolo PGC 2017)

U12 Týmy:

1. JS NaPoli

2. JK Rpety

3. Farma Baštěk

4. Wild Horse

U14 Dvojice:

1. Marvin Lorenz + Lisa Kochan (Ponyhof Denader, Rakousko)

2. Tereza Valštýnová a Lenka Ondřejová (JK Trojanovice)

3. Anežka Svobodová + Antonie Říhová (JS NaPoli)

4. Veronika Honcová + Lucie Kacovská (Růžoví Panteři)

5. Marcela Bělohlávková a Magdaléna Boučková (JK Rpety)

6. Kristýna Muchová + Michaela Šuranová (JS NaPoli)

7. Eliška Janderová a Sára Hrkalová (JK Rpety)

8. Tereza Štěpánová + Aleš Hejhal (JS NaPoli)

U18 Týmy:

1. Ponyhof Daneder

2. JK Rpety

3. Farma Baštěk

 

1.4. Brno (1. kolo PGC 2017)

U12 Týmy:

1. JK Trojanovice 1

2. JS NaPoli

3. JK Trojanovice 2

4. JK Rpety

U14 Dvojice:

1. Gabriela Kopřivová a Natálie Bečková (JK Trojanovice)

2. Tereza Jelínková a Anežka Svobodová (JS NaPoli)

3. Barbora Přadkova a David Skřídlovský (JK Trojanovice)

4. Tereza Valštýnová a Lenka Ondřejová (JK Trojanovice)

5. Eliška Janderová a Sára Hrkalová (JK Rpety)

6. Linda Kynychová a Veronika Lindauerová (JS NaPoli)

7. Marcela Bělohlávková a Magdaléna Boučková (JK Rpety)

8. Kateřina Sekaninová a Valerie Kosíková (JK Panská lícha)

9. Anna Jakubcová a Monika Dědková (JK Panská lícha)

U 18:

1. JK Trojanovice

2. JK Panská lícha

Leave a Reply

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich