Výsledky 2016

29. – 30. 10. Zduchovice (Finále PGC 2016)

Finále U18 a U12: výsledky jednotlivých her: 14924010_10154662240572250_581613449_o

 

24.9. Mělník (10. kolo PGC 2016)

výsledky jednotlivých her: open-melniku12u18

U 18

1. Rpety-Mělník (T. Peterková, E. Janderová, K. Prušáková, A. Šmerhovská + Gárka, Richards Charley, Zornička, Lamela, Kuba)

2. Stáj NaPoli (L. Kynychová, A. Šestáková, J. A. Hlávková, Ž. Stejskalová, N. Martincová + Elf, Muf, Oskar, Elza) 

3. Růžoví Panteři (T. Červinková, K. Zajíčková, V. Lindauerová, V. Honcová + Limetree Bad Connexion, Corion, Vanda, Trawel Autumn Boy)

4. Farma Baštěk (V. Voborová, Ver. Voborová, M. Fridrich, K, Radová, Z. Veverková + Baruška, Mášenka, Sášenka, Mine Truly)

U 12

1. Růžoví Panteři (Š. Skleničková, V. Honcová, V. Lindauerová. L. Kacovská + Robin, Corion, Vanda, Trawel Autumn Boy)

2. Stáj NaPoli (T. Jelínková,A. Svobodová, J. Sloupenská, M. Žofková, L. Kynychová + Elf, Muf, Oskar, Elza)

3. Farma Baštěk (Z. Veverková, E. Havlůjová, J. Kroupová, V. Strakatá, Va. Voborová + Baruška, Mášenka, Sášenka, Mine Truly)

4. Rpety-Mělník ( C. Pasquier, E. Janderová, S. Hrkalová, A. Říhová, K. Prušáková + Lamela, Kuba, Zornička, Charlie)

OPEN

1. Mělník (A. Šmerhovská, E. Hasnedlová, L. Porebská, V. Beníšková + Gárka, Kewin, Šrek, Fík)

2. Stáj NaPoli (N. Martincová, N. Nezavdalová,J. Gronwaldtová, D. Vosecká, L. Šetková + Elf, Muf, Oskar, Elza)

3. Rpetský John Deere (T. Peterková, K. Vikusová, E. Šašková, J. Ondrová + Lamela, Zornička, Richards Charley, Malina)

4. Růžoví Panteři ( R. kacovská, J. Kacovský, E. Nečesaná, L. Kalcovská + Trawel Autumn Boy, Corion, Limetree Bad Connection, Vanda)

5. Farma Baštěk (L. Fridrichová, Ve. Voborová, M. Fridrich, V. Strakatá + Baruška, Mášenka, Sášenka, Mine Truly)

20.8. Pardubice (9. kolo PGC 2016)

U 18

1. Trojanovice I. (Gabriela Kopřivová,Tereza Vyvialová, Karolína Blechová, Natalie Bečková + Areta, Sharif, Lipo, Jenny)

2. Stáj NaPoli ( N. Martincová, Ž. Stejskalová, L. Kynychová, V. Lindauerová + Elf, Muf, Oskar, Tonda)

3. Rpety – Mělník (T. Peterková, E. Janderová, C. Parquier, V. Beníšková + Gárka, Richards Charley, Zornička, Lamela, Kuba)

U 12

1. Trojanovice II. ( G. Kopřivová, N. Bečková, K. Hložková, V. Zerzoňová + Lipo, Jenny, Areta, Sherif)

2. Rpety-Mělník II ( C. Pasquier, E. Janderová, S. Hrkalová, A. Říhová + Lamela, Kuba, Zornička, Richards Charley)

3. Stáj NaPoli II ( T. Jelínková, A. Svobodová, M. Žofková, J. Sloupenská, V. Lindauerová + Tonda, Oskar, Muf, Elf)

6.8. Olomouc (8. kolo PGC 2016) ( výsledky – týmy: U 18 OLOMOUCU 12 OLOMOUC)

U 18

1. Rpety-Mělník (T. Peterková, K. Vikusová, E. Janderová, K. Prušáková, A. Šmerhovská + Gárka, Richards Charley, Charlie, Zornička, Kuba)

2. Trojanovice I. (K. Blechová, K. Liďáková, G. Kopřivová, N. Bečková + Maximus, Sharif, Markýza, Jenny

3. Trojanovice III. (T. Vyvialová, V. Štefková, A. Rybářová, D. Skřídlovský, K. Hložková + Figaro, Lipo, Aifra, Areta, Pegy)

4.TJJ Lucky Drásov ( K. Brychtová, T. Viktorínová, D. Králíková, B. Obluková + Čibo, Evita, Tequila, Eliáš)

U 12

  1. Trojanovice II (G. Kopřivová, B. Přadková, N. Bečkková, S. Valčíková, V. Zerzoňová + Markýza, Sharif, Jenny, Areta)
  2. Rpety-Mělník (E. Janderová, K. Prušáková, A. Říhová, S. Hrkalová, C. Pasquier + Charlie, Lamela, Zornička, Kuba)
  3. TJJ Lucky Drásov ( D. Králíková, B. Obluková, E. Musilová, V. Lindanerová + Oskar, Evita, Tequila, Eliáš)
  4. Ponyteam Panská Lícha (K. Sekaninová, V. Kosíková, A. Jakubů, D. Čermáková + bak, Artuš, Mája, IRV Desire)
  5. (mimo soutěž) Profit Orzsze (POL) (M. Tkacz, N. Sokalska, M. Wojda, O. Barczyk, M. Badura, N. Brachmahska + Wiedzma, Wirus, Eliza, Silver)

 2.7. Kobeřice (7. kolo PGC 2016)

U 18

  1. Trojanovice I (K. Blechová, K. Liďáková, N. Bečková, G. Kopřivová + Del Grace, Sharif, Jenny, Markýza)
  2. Trojanovice III. T. Vyvialová, A. Rybářová, V. Štefková, D. Skřídlovský + Aifra, Figaro, Lipo, Areta)
  3. TJJ Lucky Drásov (K. Brychtová, T. Viktorinová, B. Chaloupková, P. Adámková, E. Musilová + Tequila, Čibo, Evita, Eliáš, Dollar)
  4. Hřebčín HF Velké Hoštice (T. Gibesová, N. Halfarová, K. Niemynarzová, A. Svrčková + Eira, Donna HF, Šimon HF, Ebro)
  5. Hřebčín HF Nový Jičín (M. Nováková, M. Pavlačková, D. Polášková, N. Červenicová + Amálka, Frodo HF, Danny, Sindy)

U 12

  1. Trojanovice II (N. Bečková, G. Kopřivová, S. Fůsková, B. Přadková + Areta, Sharif, Jenny, Markýza)
  2. Tým Mišmaš (B. Chaloupková, P. Adámková, A. Svrčková, D. Skřídlovský + Evita, Eliáš, Ebro, Figaro)
  3. Pony klub Kobeřice (T. Lampartová, N. Skrochová, N. Špůrková, K. Hornníková + Merci, Floriánek, Saturn, Timoti)

19. 6. Trojanovice (VI. kolo PGC 2016)

U 18 (úroveň 1)

  1. Trojanovice I (G. Kopřivová, N. Bečková, K. Liďáková, K. Blechová + Areta, Sharif, Del Grace, Markýza)
  2. Trojanovice III (V. Štefková, A. Rybářová, S. Fusková, D. Skřídlovský, K. Hložková + Aifra, Lipo, Figaro, Jannie)
  3. Rpety-Mělník I (T. Peterková, K. Vikusová, E. Janderová, C. Pasquier + Lamela, Zornička, Kuba, Richards Charley)
  4. Životice (N. Koligová, A. Kubová, M. Nováková, E. Nedomová + Oliver HF, Frodo HF, Danny HF, Amalka HF)
  5. Velké Hoštice a Kravaře (T. Gibesová, S. Vilášková, K. Niemynarzová, N. Halfarová + Eira HF, Damien HF, Dolly HF, Dona HF)
  6. John Deere PG team (A. Sadíková, T. Galbavá, T. Kopalová, Š. Skleničková + Goldy, Robin, Etuda, ´T Leechhiem´s Jildou)

U 12:

  1. Trojanovice II ( G. Kopřivová, N. Bečková, V. Zerzoňová, B. Předková + Areta, Sharif, Markýza, Jannie)
  2. PK Kobeřice (T. Lamparová, N. Skrochová, K. Horníková, K. Horníková + Merci, Florianek, Saturn, Timoti)
  3. Rpety-Mělník II (E. Janderová, C. Pasquier, S. Hrkalová, A. Říhová + Lamela, Zornička, Kuba, Richards Charley)
  4. Životice ( M. A. Hošaková, B. Pitrová, T. Barviřová, N. Červenková + Sindy, Frodo HF, Orcan Silver, Danny HF)

Open:

  1. Trojanovice IV (P. Holešovský, I. Biolková, R. Kopřivová, Lecová + Figaro, Aifra, Peggy, Del Grace)
  2. Karolínka ranch ( J. Kelnar, N. Petrkovská, J. Konečná, G. Liďáková + Biana, Limika, Aragon, Sun Shine)

12. 6. MARTINICE (V. kolo PGC 2016)

U 18 (úroveň 1)

  1. Team Ponyhof Daneder (N, Riegler, A. Prast, J. Kiesenhofer, M. Lorenz + Sokrates, Balu, Cindy, Ebony)
  2. Rpety – Mělník I (K. Vikusová, T. Peterková, E. Janderová, V. Beníšková, K. Prušáková + Zornička, Richard´s Charley, Kuba, Gárka, Charlie)
  3. JK Falea (S. Kotisová, L. Gřegořková, J. Táboříková, B. Pártlová + Amos, Luna, Romeo, Riki)
  4. Trojanovice team I (G. Kopřivová, N. Bečková, K. Liďáková, V. Štefková + Areta, Lipo, Šerif, Pegy)
  5. Stáj NaPoli I (Ž. Stejskalová, A. Šestáková, J. A. Hlávková, N. Martincová, L. Kynychová + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  6. John Deer PG team (A. Sadíková, K. Šťávová, T. Galbavá, T. Kopalová, Š. Skleničková + Goldy,Robin, Etuda, ‚T Leechhiem’s Jildou)

U 12 (úroveň 2)

  1. Trojanovice team II (G. Kopřivová, N. Bečková, V. Zerzoňová, B. Přadková + Areta, Lipo, Šerif, Pegy)
  2. Stáj NaPoli II (T. Jelínková, A. Svobodová, J. Sloupenská, L. Kynychová, M. Žofková + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  1. Rpety – Mělník II (A. Říhová, E. Janderová, C. Pasquier, K. Prušáková, S. Hrkalová + Lamela, Zornička, Kuba, Charlie)
  1. Farma Baštěk (M.Fridrich,V.Strakatá,E.Havlůjová, K. Čuková, Z Veverková + Baruška, Mášenka, Sášenka, Mine Truly

15.5. 2016  Tachov (IV. kolo PGC 2016)

U 18 (úroveň 1)

  1. Stáj NaPoli  I (A. Šestáková, J.A.Hlávková, L. Šetková, L. Kynychová, N.Martincová + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  2. Rpety + Mělník I (T. Peterková, A. Šmerhovská, K. Prušáková, E. Janderová, K. Vikusová + Lily, Gárka, Charlie, Zornička, Lamela)
  3. Cesta ke koním I (K. Zieglerová, D. Turková, I. Lukešová, J. Fedaková + Coco Chanel Star, St Norbert, Light Man, Free Style)
  4. John Deere PG team Královický Dvůr (A. Sadílková, K. Šťávová, T. Šťávová, T. Kopalová, Š. Skleničková + Goldy, Robin, ´T Leechhiem´s Jildou, Etuda)
  5. JS Radčice

U12 (úroveň 2)

  1. Stáj NaPoli II (T. Jelínková, A.Svobodová, L. Kynychová, V. Lindauerová, M. Došková + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  2. Cesta ke koním II (J. Ďurica, Š. Rozenkranz, Št. Rozenkranz, R. Stejskal, D. Žišková + Coco Chanel Star, St Norbert, Light Man, Free Style)
  3. Rpety – Mělník II ( K. Prušáková, E. Janderová, S. Hrkalová, A. Říhová, C. Pasquier + Charlie, Lamela, Zornička, Lily, Viki)

1. 5. 2016 Královický Dvůr (III. kolo PGC 2016)

U 18 (úroveň 1)

  1. Stáj NaPoli  I (A. Šestáková, J.A.Hlávková, D. Vosecká, L. Kynychová, N.Martincová + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  2. Trojanovice I (T. Vyvialová, K. Liďáková, G. Kopřivová, N. Bečková + Del Grace, Sherif, Markýza, Areta)
  3. Rpety – Mělník I (T. Peterková, A. Šmerhovská, K. Prušáková, E. Janderová + Lily, Gárka, Charlie, Zornička, Lamela)
  4. Růžoví panteři (L. Kalcovská, V. Honcová, T. Červinková, K. Zajíčková + Trawel Autumn Boy, Limetree Bad Connection, Vanda, Corion)
  5. John Deere PG team Královický Dvůr (A. Sadílková, K. Šťávová, T. Šťávová, T. Kopalová, Š. Skleničková + Goldy, Robin, Goodshapes Gypsy Queen, ´T Leechhiem´s Jildou, Vanetta)

 

U12 (úroveň 2)

  1. Trojanovice II (G. Kopřivová, B. Přadková, N. Bečková, V. Zerzonová + Del Grace, Markýza, Areta, Sherif)
  2. Stáj NaPoli II (T. Jelínková, A.Svobodová, L. Kynychová, M. Žofková, J. Sloupenská + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  3. Rpety – Mělník II ( K. Prušáková, E. Janderová, S. Hrkalová, A. Říhová, C. Pasquier + Charlie, Lamela, Zornička, Viki)
  4. Růžoví panteři (L. Kalcovská, V. Honcová, V. Lindauerová, V. Vítková + Trawel Autumn Boy, Limetree Bad Connection, Vanda, Corion)
  5. Farma Baštěk (Z. Veverková, E. Havlůjová, M. Fridrich, K. Radová, K. Čuková + Baruška, Máša, Sášenka, Mine Truly)

 

Open (úroveň 1)

  1. Ponyhof Daneder (N. Riegler, A. Præst, P. Montgomery, V. Eichhorn + Sokrates 9, Balu 6, Fantaghiro, Suora Muija)
  2. Stáj NaPoli (L. Šetková, Ž. Stejskalová, J. Gronwaldtová, N. Martincová, D. Vosecká + Elf, Tonda, Oskar, Muf)
  3. Rpety + Trojanovice (A. Mašková, P. Holešovský, I. Biolková, R. Kopřivová, T. Peterková + Lily, Viki, Vanetta, Del Grace, Zornička)
  4. Růžoví panteři ( R. Kalcovská, J. Kalcovský, K. Lindauerová, E. Nečesaná + Trawel Autumn Boy, Limetree Bad Connection, Vanda, Corion)
  5. John Deere PG team Královický Dvůr (R. Šťávová, E. Šašková, J. Ondrová, R. Černoch + Goldy, ´T Leechhiem´s Jildou, Amigo Sunshine, Šrek)

 

9. 4. Panská Lícha – Brno (2. kolo PGC 2016)

Starší kategorie (do 18let)

1. Trojanovice I (T. Vyvialová, K. Liďáková, G. Kopřivová, N. Bečková + Del Grace, Sherif, Markýza, Areta)

2. TJJ Lucky Drásov (K. Brychtová, T. Viktorinová,B. Chaloupková, P. Adámková,B. Obluková + Tonička, Čibo, Tequila, Evita)

3. Rpety – Mělník I (T. Peterková, A. Šmerhovská, K. Prušáková, E. Janderová + Lily, Gárka, Charlie, Zornička, Lamela)

4. Stáj NaPoli  I (A. Šestáková, J.A.Hlávková, D. Vosecká, V. Lindauerová, N.Martincová + Elf, Muf, Oskar, Tonda)

5. Hřebčín HF Životice (N. Koligová, T. Barvířová, A. Kubová,N. Červenková, V. Mochová +  Oliver HF, Orcan Silver, Frodo HF, Sindy)

6. John Deere PG team Královický Dvůr (A. Sadílková, K. Šťávová, T. Šťávová, T. Kopalová, Š. Skleničková + Goldy, Robin, Goodshapes Gypsy Queen, ´T Leechhiem´s Jildou)

7. Arpitha Brno-Líšeň ( M. Chalupová, K. Mullie, B. Waldhansová, L. Štěpánková, J. Štěpánek + Kaštan, Karolína,Lojzílk, Cesa, Gitta)

 

Mladší kategorie (do 12let)

1. Trojanovice II (G. Kopřivová, B. Přadková, N. Bečková, V. Zerzonová + Del Grace, Markýza, Areta, Sherif)

2 Stáj NaPoli II (T. Jelínková, A.Svobodová, V. Lindauerová, M. Žofková, J. Sloupenská + Elf, Muf, Oskar, Tonda)

3. Rpety – Mělník II ( K. Prušáková, E. Janderová, S. Hrkalová, A. Říhová + Charlie, Lamela, Zornička, Viki)

4. JK Panské Lícha (A. Jakubcová, D. Čermáková, K. Sekaninová, V.Kosíková + Lussi, IVR Desire, Bak, Artuš 1)

5. TJJ Lucky Drásov (E. Musilová, Z. Halouzková, T. Plachá,B. Šumberová, D. Králíková + Tonička,  Čibo,  Tequila, Evita)

 

 

2. 4. Mělník

Open

1. Rpety – Mělník (T. Peterková, A. Šmerhovská, K. Prušáková, E. Janderová, S. Hrkalová + Gárka, Charlie, Viki, Fafunda)

2. John Deere PG team (A. Sadílková, K. Šťávová, T. Šťávová, T. Kopalová, Š. Skleničková + Goldy, Robin, Goodshapes Gypsy Queen, ´T Leechhiem´s Jildou)

3. Farma Baštěk (Z. Veverková, E. Havlůjová, M. Fridrich, K. Radová, V. Voborová + Baruška, Máša, Sášenka, Minetruly)

20. 3. Lysá nad Labem (1. kolo PGC 2016)

Starší kategorie (do 18let)

  1. Rpety – Mělník I (T. Peterková, A. Šmerhovská, K. Prušáková, E. Janderová + Lily, Jitřenka, Charlie, Zornička, Lamela)
  2. NaPoli  I (A. Šestáková, J.A.Hlávková, D. Vosecká, L.Kynychová, N.Martincová + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  3. Trojanovice I (T. Vyvialová, K. Liďáková, G. Kopřivová, N. Bečková + Del Grace, Šerif, Markýza, Areta)
  4. John Deere Královický Dvůr (A. Sadílková, K. Šťávová, T. Šťávová, T. Kopalová + Goldy, Black, Goodshapes Gypsy Queen, ´T Leechhiem´s Jildou)

 

Mladší kategorie (do 12let)

  1. Trojanovice II (G. Kopřivová, B. Přadková, N. Bečková, K.K. Reinková + Del Grace, Markýza, Areta, Sherif)
  2. Růžoví panteři (L. Kalcovská, V. Honcová, V. Lindauerová, V. Vítková + Trawel Autumn Boy, Limetree Bad Connection, Vanda, Corion)
  3. NaPoli II (T. Jelínková, A.Svobodová, L. Kynychová, M. Žofková, J. Sloupenská + Elf, Muf, Oskar, Tonda)
  4. Rpety – Mělník II ( K. Prušáková, E. Janderová, S. Hrkalová, A. Říhová + Charlie, Lamela, Zornička, Lily)

Leave a Reply

Bederní pás pro zeštíhlení, zhubnutí a záda