Zahajte prázdniny s pony-games!

Na sobotu 1. července připravují v Jezdeckém klubu Mělník turnaje pro děti v pony-games. Koná se tam totiž již 6. kolo PGC. Přijet může opravdu každý včetně těch začínajících. Nemáte-li k dispozici poníky ani děti, nevadí ;-), můžete se alespoň něco dozvědět z pravidel pg, o kterých se bude hovořit s mezinárodním rozhodčím Pierre-Luc Portronem!

Úvodní povídání o pravidlech bude začínat v 9.30. Jeho cílem je poskytnout ucelený pohled na rozhodování her a také odpovědět účastníkům na jejich otázky týkající se soutěží nebo tréninků. Vše bude probíhat pod dohledem P-L Portona z Francouzské jezdecké federace, se kterým české pony-games dlouhodobě spolupracují a který patří k renomovaným odborníkům v této disciplíně (letos bude mj. rozhodovat i ME, které se koná v srpnu ve Velké Británii).

Dále pořadatelé plánují seznamovací turnaj pro děti do 11 let. V něm budou mít jezdci povolen doprovod na hřišti a startuje v 11.15. Děti i jejich rodiče a trenéři si tak mohou zkusit pedagogickou disciplínu, která hravou formou rozvíjí nejen jezdecké dovednosti a vytváří dobrý vztah k poníkům, ale učí i spolupráci v týmu a respekt k ostatním.

V pravé poledne bude zahájen turnaj dvojic do 14 let, kde najdeme na seznamu osm her z úrovně 1. Následují týmové soutěže – nejmladší kategorie PGC neboli U 12 (6 her z úrovně 2) a poté nejstarší, U 18, která soutěží v osmi hrách vybraných z celkového počtu 33.

Diváci i soutěžící se mají tedy na Mělníku nač těšit, a tak pořadatelé doufají v hojnou účast v obou táborech.

Podrobné informace viz TURNAJE

pozvánka Mělník-page0001